Kuru ekmek yiyorsalar aç değiller demektir sözleri ile tepkilerin odağı olan AKP’li Denizli Milletvekili Şahin Tin’in, yediği kebapların ücretini Denizli’nin Çivril Belediye Başkanlığı’na yazdırdığı ortaya çıktı.
![VAY BE...!!! 1 Kuru ekmek yiyorsalar aç değiller demektir sözleri ile tepkilerin odağı olan AKP’li Denizli Milletvekili Şahin Tin'in, yediği kebapların ücretini Denizli'nin Çivril Belediye Başkanlığı’na yazdırdığı ortaya çıktı. - FB IMG 1608288700810](https://www.turkishnews.com/tr/content/wp-content/uploads/2020/12/FB_IMG_1608288700810.jpg)
Kuru ekmek yiyorsalar aç değiller demektir sözleri ile tepkilerin odağı olan AKP’li Denizli Milletvekili Şahin Tin’in, yediği kebapların ücretini Denizli’nin Çivril Belediye Başkanlığı’na yazdırdığı ortaya çıktı.
Yazıları posta kutunda oku