Merhaba,
22 yıl süren belgeselim (1995-2017) Nuh’un Gemisi 2017 yılında 9. Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri yarışmasında finalist olarak yılın en iyi 10 Belgeseli arasına girdi.
kameraarkasi.org/yonetmenler/belgeseller/nuhungemisi.html
Türkiye de basın çok ilgi gösterdi .. Son iki yılda belgeselin iki kitabını da yazdım farkındalığı daha da arttırmak için. Nuh’un Gemisi Asrın Keşfi – Hepimiz Aynı Gemideydik.
Nuh’un Gemisi Asrın Keşfi / Hepimiz Aynı Gemideydik
![Nuh'un Gemisi Asrın Keşfi / Hepimiz Aynı Gemideydik 1 <p>Merhaba,
22 yıl süren belgeselim (1995-2017) Nuh'un Gemisi 2017 yılında 9. Uluslararası TRT Belgesel Ödülleri yarışmasında finalist olarak yılın en iyi 10 Belgeseli arasına girdi.
kameraarkasi.org/yonetmenler/belgeseller/nuhungemisi.html
Türkiye de basın çok ilgi gösterdi .. Son iki yılda belgeselin iki kitabını da yazdım farkındalığı daha da arttırmak için. Nuh'un Gemisi Asrın Keşfi - Hepimiz Aynı Gemideydik.</p> - NUHUNGEMISI POSTER V2](https://www.turkishnews.com/tr/content/wp-content/uploads/2019/02/NUHUNGEMISI%20POSTER%20V2-732x1024.png)