Azerbaycanlıların Soykırımı Günü’de hayatlarını kaybetmiş can kardeşlerimi saygıyla anıyorum
Azerbaycan halkına karşı yapılmış bu insanlık dışı “Soykırım”da hayatını kaybetmiş Azerbaycan’lı can kardeşlerimi saygıyla anıyor, Allah’ın rahmetinin üzerlerinde olmasını ve mekanları olan Cennet’te huzur içinde uyumalarını, ruhlarının şad olmasını diliyorum.
Ata ATUN
e-mail: ata.atun@atun.com veya ata.atun@gmail.com
Facebook: Ata Atun
31 Mart 2016