Öğrenci Değişim Programı Forumu’nda bir Türk “Önyargı” \// A Turk at the Student Exchange Forum ”Prejudice”
1958 yılında Amerika’da öğrenci değişim programı ile okuyan öğrencilerin katıldığı bir forum düzenleniyor. Bu foruma Türkiye’den, Yunanistan’dan, İzlanda’dan, Malezya’dan, Tayland’dan ve Filipinler’den katılan öğrenciler bulunuyor. Bu videodaki kesit, çoğunlukla Yunanistan’lı öğrenci Angeliki Laiou ile karşılıklı konuşmalarda bulunan Türk öğrenci Önder Güler’e ait.
1958 Foreign exchange: Thailand, Malaya, Philippines, Iceland, Turkey, Greece. Subject: Prejudice
![Amerika'da Bir Türk öğrencinin Yunan'lıya cevabı 1 amerikada turk ogrenci](https://www.turkishnews.com/tr/content/wp-content/uploads/2022/06/amerikada-turk-ogrenci-1024x645.png)
GERÇEK OSMANLI
REAL OTTOMAN EMPIRE
Leave a Reply